Pomáháme firmám podnikat    ERP systém HELIOS iNuvio


HELIOS iNuvio patří mezi nejrozšířenější podnikové informační systémy (ERP) pro malé a střední podniky. Tento informační systém je efektivním nástrojem nejen pro řízení firmy, ale také pro automatizaci rutinních operací, zefektivnění provozu a snížení nákladů. Svou funkcionalitou pokrývá široké množství oborových řešení, a tím dokáže vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům ze strany rozmanitých zákazníků. HELIOS iNuvio dokáže přesně reagovat na specifika a požadavky jednotlivých odvětví.

    Výroba


Chcete zvýšit efektivitu a modernizovat řízení výroby abyste dosáhli vyšších zisků? Podívejme se spolu na výrobu v systému HELIOS iNuvio, ukážeme Vám, jak toho dosáhnout.

    Odvádění operací ve výrobě


Včasné odvádění operací ve výrobě umožňuje vidět a analyzovat online v systému HELIOS informace z pohledu kapacitního vytížení a rozpracovanosti zakázek.

    Obchod a služby


Stihnu dodat = splnit zakázku včas? Řízení úkolů na projektu, vykazování a hlídání času a peněz na projektu.

    Řízení a podpora procesů v technických službách


Kvalitní technické služby města jsou důležitým předpokladem spokojenosti občanů. Úkoly, které město musí plnit, jsou velice rozmanité.

    Evidence údržby a revizí


Potřebujete provádět opravy a údržbu na svém zařízení, potřebujete sledovat lhůty revizí, potřebujete sledovat výkon pracovníků údržby, potřebujete sledovat provozní nasazení techniky? Zvolte si modul Evidence údržby.

    ERPORT je cloud pro HELIOS

Hledáte cloudové řešení?
ERPORT je bezpečné cloudové úložiště, jehož prostřednictvím můžete využívat HELIOS a další firemní aplikace v cloudu, aniž byste se o ně museli starat. Je na Vašem rozhodnutí, které služby a v jakém rozsahu si budete platit.

Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2022 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.