Pomáháme firmám podnikatERP systém HELIOS iNuvio

Informační systém pro váš efektivní růst.

HELIOS iNuvio patří mezi nejrozšířenější podnikové informační systémy (ERP) pro malé a střední podniky. Tento informační systém je efektivním nástrojem nejen pro řízení firmy, ale také pro automatizaci rutinních operací, zefektivnění provozu a snížení nákladů.

Svou funkcionalitou pokrývá široké množství oborových řešení, a tím dokáže vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům ze strany rozmanitých zákazníků. HELIOS iNuvio dokáže přesně reagovat na specifika a požadavky jednotlivých odvětví.


Intuitivní ovládání a prostředí, které vás bude bavit

iNuvio si můžete variabilně přizpůsobit vašim preferencím. Nastavte si vlastní vzhled a mějte tak na očích to, co právě potřebujete, a nebo vám dělá radost. iNuvio je plně pod vaší taktovkou. Ergonomie uživatelského prostředí poskytuje vysoký komfort ovládání. Pro vaše uživatelské pohodlí můžete využít dashboardy, fulltextové vyhledávání či přehlednou navigaci.

Analýzy, které vám pomohou

iNuvio vaše data bedlivě sleduje a vyhodnocuje. Umí vám dopředu predikovat vývoj situace. Můžete tak předcházet nechtěným výsledkům. Data interpretuje srozumitelně a s ohledem na potenciální důsledky. Vy se tak můžete soustředit na podnikání, rizika za vás ohlídá iNuvio.

Data, která vám usnadní práci

Data v manažerském přehledu? Bez problému. Na mobilu? Opět žádný problém. Sledujte vaše analýzy a přehledy odkudkoliv a kdykoliv. Během chvíle vám iNuvio vygeneruje přesně ta data, která potřebujete.

Podrobné informace o systému HELIOS iNuvio Vám rádi sdělíme. Stačí, když nám dáte vědět.

Další informace k systému HELIOS iNuvio najdete také v katalogu produktu - soubor ke stažení


Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.