Pomáháme firmám podnikatRozšíření pro systém HELIOS iNuvio

Doplňte si do své instalace HELIOS iNuvio užitečná řešení vzniklá jako požadavky jiných uživatelů. U každého popisu řešení je přiložený soubor s podrobnými údaji. Pokud budete potřebovat upřesnit nebo vysvětlit fungování našeho řešení, kontaktujte nás na telefonu: 474 334 531 nebo emailem helios@ecodate.eu.
Objednávku zašlete emailem, ve kterém uveďte číslo Vaší licence HELIOSu iNuvio (např. HEOR-0400xxxxx) a objednací kód.

Uvedená cena (bez DPH) je vždy pro 1 databázi (firmu) a 5 uživatelů, vztahuje se k ní roční podpora ve výši 18% z ceny řešení.

Automatická nestandardní splatnost faktur

V praxi se vyskytují složitější způsoby výpočtu dne splatnosti než je pouhé přičtení počtu dní, jak je zavedeno v distribuční verzi HELIOS iNuvio. Jednak se může posunout výchozí den pro výpočet dne splatnosti na konec měsíce, přičítají se dny nebo měsíce nebo obojí a den splatnosti může být následující konkrétní pořadový den v měsíci. Objednací kód:
370ext101

Cena:
5.000,-Kč
soubor ke stažení

Automatický výdej - backflushing

Sytém umožňuje vytvářet automaticky výdejky, případně vratky materiálu na základě evidence výrobních operací v modulu Řízení výroby. Výdej probíhá na základě platného kusovníku. Objednací kód:
370ext102

Cena:
20.000,-Kč
soubor ke stažení

Osobní portál zaměstnance

Chcete omezit dotazy zaměstnanců na mzdové účetní? Nebo chcete zvýšit informovanost zaměstnanců o jejich pracovních výkonech ?

V tom a mnoha dalších situacích vám může být užitečný webový portál zaměstnance. Jedná se o zobrazení dat on-line uložených v systému HELIOS iNuvio. Data jsou filtrována podle oprávnění přihlášeného uživatele a jsou šifrována.
Objednací kód:
370ext104

Cena:
25.000,-Kč
Pro firmy do 100 zaměstnanců. Nad tento limit si vyžádejte nabídku.
soubor ke stažení

Hromadné spouštění externích akcí

Řešení obsahuje externí akci a externí sloupce. Umožňuje spuštění více externích akcí na Def. OK při ukládání dokladu. Objednací kód:
370ext105

Cena:
3.000,-Kč
soubor ke stažení


Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.